طراحی وب سایت برای شما و مخاطبانتان

وب سایت های گروه طراحی وب سایت رویال مدیا به گونه ای طراحی می شوند که علاوه بر نیاز شما پاسخگوی نیاز مخاطبانتان نیز در بستر اینترنت باشند. اگر دارای ساز و کار هستید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. خدمات ما علاوه بر طراحی وب سایت، طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز شما از جمله طراحی لوگو، کارهای گرافیکی، چاپ و ... را در بر می گیرد

طراحی وب سایت

با روشهای ما در طراحی وب سایت و راه اندازی آن و مراحل ثبت سفارش تا تکمیل و تحویل نهایی سایت آشنا شوید یا
سفارش دهید

بهینه سازی وب سایت

در حال حاضر دارای وب سایت هستید؟ وب سایت شما با سرعت کم اجرا می شود یا مشکلاتی دارید؟ در این صورت شما به بهینه سازی وب سایت نیاز دارید
سفارش دهید

تولید محتوا

طراحی وب سایت همواره اولین قدم برای حضور در فضای اینترنت است. اما بعد از آن تهیه محتوا ضروری ترین اقدام است.
سفارش دهید

در حال به روز رسانی هستیم

رویال مدیا و تیم توسعه وب سایت بر پایه ایجاد طرح هایی زیبا، به روز و حرفه ای بنیان گذاری شده است.
ما دوست داریم ضمن ملاقات با مشتری، نیازهای مشتری و کسب و کار او را درک کنیم و طرحی ارائه دهیم که با نیازهای مشتری مطابقت داشته و زیبا و شکیل باشد.
اعضای تیم ما چه طراحان و برنامه نویسان و چه کارشناسان فروش و پشتیبانی در آنچه انجام میدهند عالی هستند. ما قادریم وب سایت هایی زیبا و بی عیب و نقص طراحی و برنامه نویسی کنیم که به خوبی با همه دستگاه ها از جمله موبایل و تبلت و کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ سازگار باشند.
رویال مدیا به تمام انواع مشتریان و صنایع خدماتی با کیفیت مطلوب و هزینه به صرفه ارائه میدهد. تیم طراحی ما ضمن ایجاد طراحی بصری جذاب، ارائه یک وب سایت کاربردی برای بازدید کنندگان، مشتریان و مشتریان بالقوه را یکی از رویکردهای اصلی خود قرار داده است. این وب سایت ها برای افزایش بازدید، تعامل با مشتری و اثرگذاری طراحی میشوند. به همین دلیل است که وب سایت های طراحی شده را با میزبانی قابل اعتماد و انعطاف پذیر، و در صورت نیاز مشتری با خدماتSEO ، بازاریابی دیجیتال ، مدیریت رسانه های اجتماعی و ایمیل مارکتینگ ارائه میدهیم.
ما وب سایت ها را با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها آزمایش میکنیم تا از صحت عملکرد آنها در شرایط و دستگاههای مختلف اطمینان حاصل کنیم و در این راه به صداقت، شفافیت، و نتایج قابل اندازه گیری اعتقاد داریم.
اگرچه ما تهران مستقر هستیم و با بسیاری از کسب و کارهای محلی همکاری میکنیم، برای طراحی و وب سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل با مشتریانی در تمامی نقاط آمادگی داریم.
در حال حاضر، اگر شما نیاز به حضور آنلاین دارید، می توانید یک اثر پایدار را توسط یک وب سایت مناسب ایجاد کنید و اگر دارای وب سایت هستید، سایت فعلی شما می تواند بهینه سازی شده، تجدید نظر شده یا ارتقا یابد. مخاطبان خود را با یک وب سایت پاسخگو و کاربردی در ارتباط قرار دهید. به این ترتیب شما در تمامی ساعات شبانه روز با مخاطبان خود در ارتباط خواهید بود.

تکنولوژی های بکار رفته در طراحی وب سایت

PHP

Javascript

HTML5

CSS3

مشاوره طراحی وب سایت

مهمترین گام در طراحی یک وب سایت، اپلیکیشن و یا گرافیک خوب، درک دقیق نیاز شما و مخاطب های شما است. به همین دلیل در تمامی قراردادهای طراحی وب سایت قراری برای یک جلسه مشاوره تنظیم می شود.

مدیریت فرایند طراحی

 

برخی از پروژه های طراحی وب سایت و طراحی گرافیک انجام شده در رویال مدیا

.
وب سایت گروه نورپردازی بانی نو

وب سایت گروه نورپردازی بانی نو در سال 1384 طراحی و در سال 1395 مورد بازنگری قرار گرفته است

.
لوگو مزون دکمه

طراحی لوگو و ست اداری مزون دکمه در سال 1396 تکمیل و تحویل شده است

.
وب سایت گروه طراحی و دکوراسیون آلین

وب سایت گروه طراحی و دکوراسیون آلین در سال 1396 طراحی و بهینه سازی شده است

.
وب سایت دکوخانه

وب سایت گروه طراحی و دکوراسیون دکوخانه در سال 1396 طراحی و بهینه سازی شده است

.
وب سایت فروشگاه پاورسل

وب سایت فروشگاه اینترنتی پاورسل در سال 1395 راه اندازی و بهینه سازی گردیده است

.
وب سایت شهر دندان

وب سایت کلینیک دندان پزشکی شهر دندان در سال 1396 طراحی و بهینه سازی شده است