وبلاگ

وبلاگ

مقالات و خواندنی های معتبر و به روز را در این وبلاگ دریافت کنید. پس از مطالعه به مطلبی که خوانده اید امتیاز دهید و نظر یا سوال خود را ثبت کنید

درادامه به بررسی نقش سئو در طراحی وب سایت میپردازیم.

اگرچه صدها فرمت برای فایلهای گرافیکی وجود دارد ولی مرورگرهای وب تنها از تعداد کمی از آنها پشتیبانی میکنند. این مقاله به بحث پیرامون فرمت های گوناگون فایلهای گرافیکی میپردازد که طراحان سایت از آنها استفاده میکنند و نیز موارد استفاده از آنها را بیان خواهد کرد

در ادامه به بررسی عوامل اعتبار دامنه میپردازیم

زمانی که واژه طراحی وب سایت را میشنوید، اولین چیزی که به ذهنتان خطور میکند چیست؟ زیبایی ؟ جذابیت؟ رنگ آمیزی طرح؟

فروشگاه های اینترنتی مشخصه های خاص خود را دارند بطوری که بگونه ای طراحی شده اند تا کاربران خرید آنلاین یا اینترنتی انجام دهند.

در ادامه به بررسی راهکارهایی برای داشتن یک وب سایت سازگار با موتور جستجوگر گوگل میپردازیم.

هدف اکثر طراحان سایت، ساخت سایتی جذاب، کارآمد با دسترسی آسان است بطوریکه بتواند بازدیدگنندگان را برای انجام عملی متقاعد کند. ساخت چنین سایتی نیازمند طرحی خوب از گرافیک، ساختاری ساده و مرسوم، قالبی مناسب و منطقی، و مطالبی گیرا است. پیشنهادهای که در زیر می آید، چهارچوب کلی از طراحی سایت را به نمایش میگذارد.

اگر احتمالاً شما هم مانند اکثر استفاده کنندگان اینترنت، از سایت های مختلف و از جمله سایت های اجتماعی و یا کارهای بانکی online ، سایت های بحث و تبادل نظر و غیره بازدید میکنید از این مقاله دیدن کنید.

راهنمای چگونه پیدا کردن و کشف وب سایت ها توسط گوگل، چگونه بررسی کردن و خزیدن در وب سایت ها و چگونه ارائه کردن آنها در نتایج جستجو.

عبارت طراح وب سایت و توسعه دهنده وب سایت در جامعه و در تبلیغات بجای یکدیگر استفاده میشوند. ولی آنها دو چیز متفاوت میباشند. طراحی شامل آن چیزی میباشد که بیننده در سایت میبیند، و توسعه شامل عملکرد سایت میباشد. این مقالعه به تفاوتهای میان این دو عبارت میپردازد.

تقریبا هیچ صفحه ای در گوگل برای یک کلمه کلیدی به تنهایی در نتایج جستجو قرار نمیگیرد، حتی اگر کلمه ای برای آن صفحه، کاملاً مناسب به نظر آید، این بدین معنی است که فاکتور های زیادی در انتخاب کلمات کلیدی از طرف گوگل نقش دارند و روزانه نیز به جمع این عوامل اضافه میگردد.

w3c چیست؟ w3c به معنای کنسرسیوم شبکه جهانی وب است. هدف W3C، ارائه مجموعه چهار چوب ها و استانداردهایی برای سایت ها است تا بر مشکلاتی نظیر سازگاری با مرورگرهای مختلف مورد استفاده در سراسر دنیا فایق آیند.