دیجیتال مارکتینگ چیست و به چه دردی میخورد؟ دیجیتال مارکتینگ چیست و به چه دردی میخورد؟

دیجیتال مارکتینگ چیست و به چه دردی میخورد؟

Thursday, 30 July 2020 13:47
Rate this item
(1 Vote)

دیجیتال مارکتینگ بخشی از بازاریابی است که سعی می کنیم از طریق دستگاه ها و روش های دیجیتال با مشتری یا مخاطبمان ارتباط برقرار کنیم.

مارکتینگ

مارکتینگ همان بازاریابی می باشد که شامل راهکارهایی است که منجر به جذب مشتری بیشتر، فروش بیشتر و یا گاهی اوقات مشتری و فروش بهتر می شود. از پخش تراکت تا بیلبورد و تیزرهای تبلیغاتی همه جزو اقدامات بازاریابی هستند. اکنون قصد داریم شما را با دیجیتال مارکتینگ آشنا نماییم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

روش هایی از بازاریابی می باشد که از طریق ابزارهای دیجیتال مثل موبایل و کامپیوتر با مشتریان و یا مخاطب های احتمالی ارتباط برقرار می شود.

چرا نمی توان از دیجیتال مارکتینگ صرف نظر کرد؟

زیرا ابزار دیجیتال مثل موبایل دست همه هست و به راحتی می شود به این روش با تعداد زیادی ارتباط برقرار کرد. در ادامه با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ آشنا می شوید.

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

  1. وب سایت
  2. شبکه های اجتماعی
  3. ایمیل
  4. پیامک

یادتان باشد که موارد گفته شده ابزار می باشند، یعنی باید بدانید که چگونه از آن ها استفاده نمایید. این که چطور از هر یک از آن ها استفاده بشود، نیازمند دانش و تجربه می باشد. حتما مشاهده کرده اید که بعضی از افراد از همه این ابزارها استفاده می کنند ولی جواب نمی گیرند. به همین خاطر است که یک مشاور و کارگزار دیجیتال مارکتینگ می تواند در این مورد شما را کمک نماید.

Read 2951 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Pay

RESPONSIVE WEBDESIGN

We'll create your (mobile friendly) web design. Our in Royalmedia take care of all the technical stuff so we have complete control.

VIEW OUR WEB DESIGN PORTFOLIO

GRAPHIC DESIGN

Your brand is king. Work with us to grow your business beyond the screen, sharing every success along the way.Royalmedia can draw on a rich vein of knowledge and experience.

VIEW OUR GRAPHIC DESIGN PORTFOLIO

FULL-SERVICE AGENCY

we are will ensure your project is in good hands. Wowing you with our incredible creations is what we’re all about. We strive to form long lasting relationships

MORE ABOUT ROYALMEDIA